TENERIFE

Tenerife

Pieteikties

Tenerife ir vulkāniska sala, kas atrodas 300 km no Āfrikas krastiem. Tā piedāvā neticami lielu dabas daudzveidību un atpūtu jebkurai gaumei.

Mūsu galvenais mērķis – apbraukāt un apstaigāt salas skaistākās vietas un iepazīt tās nepieradināto burvību. Rāmas un mežonīgas pludmales, palmas un kaktusi, zaļas ielejas un eksotisku koku meži, biedējoši kalnu serpentīni, kā arī Marsa cienīgi skati ar sarkaniem sastingušas lavas laukiem vulkāna virsotnē, cik vien tālu sniedzas skats!

Kā arī klubi, restorāni, šopinga centri, Eiropas labākais zoodārzs un ūdens atrakciju parks.

 Bilde

 Nometnes apraksts

 • Norise 7 dienas
 • Atpūtīsimies aktīvi – regulāri vingrosim pieredzējuša trenera vadībā.
 • Nodarbības piemērotas visiem fiziskās sagatavotības (vai nesagatavotības) līmeņiem. Vingrosim bez fanātisma un traumatisma, jo mūsu galvenais mērķis ir veselība un enerģijas vairošana, nevis sāpoši muskuļi.
 • Vakaros tiksimies kopīgās pasēdēšanās, kur runāsim par sabalansētu uzturu, sportu, atbildēsim uz jautājumiem, apmainīsimies ar pieredzi un vienkārši parunāsimies par dzīvi.
 • Atvēlēsim arī brīvās dienas, kad varēsim vienkārši pazvilnēt siltajā saulītē pie baseina vai okeāna. Tenerifes dienvidos vasara ir visu gadu un reālā temperatūra pa dienu ir 25-30 grādi, naktī 15-20.

Bilde-77

Siam parks – viens no labākajiem pasaules ūdens atrakciju parkiem! Būs jautri gan bērniem, gan pieaugušajiem!

Capture2

Galvenās aktivitātes

Izaicinājums – kāpsim Teides vulkānā, kas ar savu 3718 metru augstumu virs jūras līmeņa ir Spānijas augstākā virsotne. Pēdējais Teides izvirdums noticis pirms vairāk kā 100 gadiem un šobrīd vulkāns ir dusošs – pie krātera vietām ir karsti akmeņi un ceļas sēra tvaiki.

Teide nav tehnisks kalns, tāpēc nav nepieciešama īpaša sagatavotība vai ekipējums, lai tajā uzkāptu. Teide ir lielisks galamērķis, kur iemīlēt kalnus un uzsākt kalnā kāpšanas “karjeru”. Daudzi dalībnieki pēc Teides apmeklēšanas iemīlas kalnos un sāk skatīties arī uz citām virsotnēm.

latvians-teide-flag
Mūsu komanda Teides vulkāna virsotnē

Saelpoties svaigumu – Apmeklēsim fotogēnisko salas ziemeļu daļu, kur sajūsmināsimies par zaļām ielejām, apbrīnosim serpentīnu ceļus, ko ieskauj mītiski lauru un kadiķu mežu džungļi un saelposimies smaržīgo, svaigo gaisu. Ne velti reģionam piešķirts UNESCO biosfēras rezervāta statuss.

tenerife0351
Tenerife Ziemeļi

Bauda dvēselei – dosimies skaistā trekingā salas ziemeļos, kur izstaigāsim tūristiem mazpazīstamas takas, kas ved pa okeāna krasta klintīm līdz pat mūžzaļiem mežiem, kas atgādina ainas no pasakas.

Izmitināšana

Naktsmājas vidēja līmeņa apartamentos pašā dienvidu kūrortzonas sirdī – Playa Las Americas! Veikali, restorāni, kafejnīcas, klubi, pludmale rokas stiepiena attālumā! Apartamenti aprīkoti ar terasi un virtuvi, kur viss nepieciešamais maltīšu pagatavošanai.  Izmitināšana pa 4-5 cilvēkiem 2-istabu dzīvokļos. Ceļojot vienatnē, piemaksas netiek prasītas, jo daudzi ceļo vieni, tāpēc nav problēma atrast istabas biedru.

Bilde-40

Mūsu transports

Īres automašīnas, kurām paši sēdīsimies pie stūres un brauksim, kur tīk.

tenerife0190.jpg

Dalības maksa: 520 EUR

Dalības maksā iekļauts:

 • naktsmājas Tenerifē;
 • vieta mašīnā, visi ar pārvietošanos saistītie izdevumi Tenerifē grupas aktivitāšu ietvaros (auto īre, degviela, ceļu maksas, utt.);
 • transfērs no un uz Tenerifes lidostu (ja ierodas/aizceļo ar grupas vadītājiem);
 • regulāri treniņi pieredzējuša trenera vadībā;
 • ceļojuma izplānošana, grupas vadītāju pakalpojumi.

Ceļojuma izmaksās nav iekļauts:

 • Lidojumi no Rīgas (ap 200 EUR),
 • Personīgie tēriņi, ēšana,
 • Ceļojumu apdrošināšana,
 • Pēc izvēles – atrakciju parku ieejas biļetes.

Lai rezervētu vietu:

 • Jānopērk aviobiļetes,
 • Mēneša laikā jāiemaksā 150 EUR garantijas nauda**,
 • Atlikušās summas iemaksa pēc vienošanās līdz ceļojuma dienai.

Papildus informācija:

 • Iespējams piemeklēt lidojumus no citām valstīm, piemēram Dānijas, Vācijas, UK, Norvēģijas, utt.
 • Iespējams pagarināt palikšanu/ierasties agrāk vai vēlāk – tādā gadījumā palīdzēsim gan piemeklēt biļetes, gan naktsmājas.
 • Par atsevišķu samaksu ir iespējams ir iespējams piemeklēt naktsmājas pēc Jūsu vēlmēm un, piemēram, dzīvot atsevišķi, iekļaut ēdināšanu, utt.
 • Piedalīties var visu vecumu pārstāvji no 0 – 100! 🙂 Ja piedalās bērni, vecākiem būs iespēja izbaudīt arī visas kalnā kāpšanas aktivitātes, jo bērnus šajā laikā pieskatīs aukle Inga! 🙂

*Plāna aktivitāšu secība var mainīties nesamazinot ceļojuma kvalitāti. Klāt var nākt papildus pārsteigumu aktivitātes! 🙂 

**Brīdinot par atteikšanos no ceļojuma vismaz 60 dienas pirms brauciena, garantijas nauda tiek atgriezta.

14881593_1265677910158854_520624145_o
Playa las Teresitas pludmale.

Formalitātes:

 • Lai ceļotu uz Tenerifi, nepieciešama pase vai ID karte, kas derīga vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās datuma. Pases, kuras izdotas līdz 2007. gada 19. novembrim un pases, kuru derīguma termiņš ir 50 gadu, nav derīgas ceļošanai.
 • Latvijas pilsoņiem nav nepieciešama vīza uz Tenerifi.
 • Nepilsoņiem Tenerifē nav nepieciešama vīza, bet ir nepieciešama citās valstīs, piemēram, Lielbritānijā tranzīta lidostā.
 • Speciālas potes nav nepieciešamas.
 • Ļoti ieteicams iegādāties ceļojumu apdrošināšanu ar iekļautu transporta ķibeles  (lidojuma aizkavēšanās) apdrošināšanu. Pēc pieredzes uzticamākie ir Swedbank (ar iekļautu transporta ķibeles apdrošināšanu) un If (programma Extra I vai augstāka).
 • Ja neesi uz “Tu” ar aviobiļešu rezervāciju, visu paskaidrosim un palīdzēsim!

Uzmanību! Tenerife izraisa atkarību! 🙂

Pieteikties

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s